Panasonic Aquarea w kwietniu 10% taniej

Miło nam poinformować, że przygotowaliśmy dla Państwa kolejną promocję, tym razem dla nabywców pomp ciepła Panasonic Aquarea.

Warunkiem skorzystania z promocji jest podpisanie w miesiącu kwietniu 2020 roku umowy na kompleksowy montaż pompy ciepła Panasonic Aquarea z poniższej listy. Z racji panującej sytuacji w kraju montaż może odbyć się w późniejszym uzgodnionym terminie jednak nie później niż 3 miesiące od chwili zawarcia umowy. Promocja łączy się z innymi promocjami dostępnymi w naszej firmie.

Promocja obejmuje zakup z 10% upustem pomp ciepła, które będą zamontowane i uruchomione przez naszą firmę.

Lista pomp ciepła objętych promocją:

 • Panasonic Aquarea HP gen J (R32) Split 3-9kW
 • Panasonic Aquarea HP gen H (R410a) Split 12-16kW
 • Panasonic Aquarea T-CAP gen H (R410a) Split 9-16kW
 • Panasonic Aquarea HP gen J (R32) All in One Split 3-9kW
 • Panasonic Aquarea HP gen H (R410a) All in One Split 12-16kW
 • Panasonic Aquarea T-CAP gen H (R410a) All in One Split – 9-16kW
 • również wersje dwustrefowe i super ciche

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami. Katalogi produktów poniżej

Katalog Panasonic Aquarea 2019-2020

Dotacje rządowe na nowych zasadach w 2020 roku

Czyste powietrze 2.0

Już oficjalnie potwierdzono, że na przełomie marca i kwietnia 2020 roku NFOŚiGW wdroży poprawioną procedurę przyznawania dotacji do odnawialnych źródeł energii dla zastosowań domowych. Dotacje według nowych zasad będą przyznawane na uproszczonych i jaśniej określonych warunkach, wnioski będą rozpatrywane w krótszych terminach a dotacjami zostaną objęte również modernizacje już wcześniej rozpoczęte. Z szeregu dotowanych systemów OZE największe dotacje będą przyznawane instalacjom pomp ciepła.

Więcej informacji w poniższym artykule oraz na stronie NFOŚiGW.

Czyste powietrze 2.0

NFOŚiGW

Czyste powietrze 2.0

Szeroki asortyment klimatyzatorów

W związku z nadchodzącym ociepleniem informujemy, że w ofercie naszej firmy posiadamy również szeroki asortyment klimatyzatorów do mieszkań, domów, budynków, biur i zakładów.

Oferujemy klimatyzatory ścienne, sufitowe, podwieszane, kasetonowe, kanałowe w wersji Split i multiSplit oraz przenośne. Niemal wszystkie dostępne klimatyzatory występują z funkcją chłodzenia, grzania i osuszania a także z możliwością zdalnego sterowania.

W cenie klimatyzatorów doradztwo wraz z kompleksową usługą montażu, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

W naszej ofercie m.in. klimatyzatory Panasonic, Samsung, Mitsubishi, Gree, Viessmann, Kaisai, Fujitsu, Toshiba, LG i inne.

klimatyzator panasonic

TERMO+ Nowa marka pomp ciepła w naszej ofercie

Od tego roku poszerzymy ofertę pomp ciepła typu powietrze – woda w naszej firmie o zestawy marki TERMO+.

Pompy ciepła TERMO+ bazują na sprawdzonych rozwiązaniach Mitsubishi Electric (Power Inverter, Zubadan Inverter) uzupełniając je innowacyjnym wyglądem, który został nagrodzony przez IHS i Niemiecką Radę Projektową zdobywając tytuł “2019 Winner Design Plus” przy czym są dostępne w niższych cenach.

Pompy ciepła TERMO+ występują w wersji Split oraz jako podgrzewacze CWU. Dodatkowo modele Split posiadają jednostki wewnętrzne Hydrobox (kompaktowe wymiary) oraz Hydrotank (z wbudowanym zasobnikiem CWU). Podstawowy okres gwarancji to 3 lata z możliwością odpłatnego przedłużenia na kolejne 3 lata zapewniając w sumie 6 lat gwarancji producenta.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami lub odwiedzając stronę producenta https://termo-plus.com/products/air-source-heat-pumps-air-water/

Raport udziału pomp ciepła w latach 2010 – 2030

W poniższym linku do pobrania raport przygotowany przez PORT PC dotyczący rozwoju pomp ciepła na naszym rynku.

PORT PC to Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła prowadząca badania, wdrożenie, edukację i promocję działań z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, w szczególności związanych z tematyką pomp ciepła.

Raport zawiera m.in. rzetelne informacje na temat udziałów tego typu urządzeń w naszym kraju od roku 2010 i prognozy dotyczące pomp ciepła do 2030 roku. W treści znajduje się również porównanie kosztów eksploatacji pomp ciepła w z innymi systemami ogrzewania, opis przyczyn szybkiego wzrostu popularności pomp ciepła oraz wyjaśnienie dlaczego pompy ciepła zalicza się do systemów grzewczych i ciepłowniczych przyszłości.

Raport rynkowy PORT PC: Pompy ciepła 2019

Moduł WiFi oraz diagnostyka online gratis!

Od teraz do wszystkich pomp ciepła Panasonic Aquarea typu Split moduł WiFi instalujemy gratis!

Oferta obejmuje pompy ciepła:

 • Panasonic Aquarea HP gen.H 12-16kW
 • Panasonic Aquarea HP gen. J 3-9kW
 • Panasonic Aquarea HP gen H All in One 12-16kW
 • Panasonic Aquarea HP gen J All in One 3-9kW
 • Panasonic Aquarea HP gen H i J All in One 2 strefowy 3-9kW
 • Panasonic Aquarea T-CAP 9-16kW
 • Panasonic Aquarea T-CAP super cicha 9-16kW
 • Panasonic Aquarea T-CAP All in One 9-16kW
 • Panasonic Aquarea T-CAP All in One super cicha 9-16kW

Dzięki obecności modułu WiFi użytkownik otrzymuje możliwość podglądu oraz zarządzania pompą ciepła zdalnie z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji na smartfonie, tablecie lub komputerze. (Smart Cloud)

Adapter WiFi umożliwia też zdalną diagnostykę pompy ciepła przez serwisanta, kontrolę w czasie rzeczywistym oraz podgląd ponad 70 parametrów. Dzięki temu rozwiązaniu wszelkie anomalie mogą być wykryte wcześniej a ewentualne powiadomienia o błędach przesyłane bezpośrednio do serwisu. (Service Cloud)

Promocja na wybrane pompy ciepła

Informujemy, że nadal trwa promocja na pompy ciepła Mitsubishi Electric – 20% oraz Stiebel Eltron – 10%. Promocja obowiązuje do końca roku 2019 lub wyprzedaży modeli objętych promocją.

Promocja dotyczy pomp ciepła:

 • Mitsubishi Inverter Zubadan
 • Mitsubishi Power Inverter
 • Mitsubishi Eco Inverter
 • Mitsubishi Zubadan Inverter Monoblock
 • Mitsubishi Power Inverter Monoblock
 • Stiebel Eltron WPL 10, 15, 25
 • Stiebel Eltron WPL F
 • Stiebel Eltron cool

Pompy ciepła z czynnikiem R32

Oferta naszej firmy została wzbogacona o pompy ciepła nowej generacji pracujące na czynniku R32. Pompy ciepła z nowym czynnikiem to Panasonic Aquarea i Samsung EHS dostępne w wersji standardowej (Split) oraz z wbudowanymi zasobnikami CWU (All in One) o pojemności 185 – 260 l. Nowy czynnik R32 będzie dostępny w pompach ciepła obu wspomnianych producentów do mocy 9kW.

Pompy ciepła z czynnikiem R32 oferują większą wydajność w porównaniu z pompami pracującymi na czynniku R410a a przy tym są bardziej przyjazne dla środowiska, osiągają temperatury dochodzące do 65 stopni i generują jeszcze niższe koszty eksploatacji.

Ruszył nabór wniosków do programu “Czyste powietrze”.

Wnioski o dofinansowanie w ramach rządowego programu Czyste Powietrze można składać od środy, 19 września 2018 roku do 30 czerwca 2027 do wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Można tego dokonać na dwa sposoby – w wersji elektronicznej oraz papierowej.

Wniosek o dofinansowanie online należy złożyć poprzez aplikację internetową (tj. Portal Beneficjenta dostępny na stronie WFOŚiGW), użycie kwalifikowanego podpisu elektronicznego, który wywołuje skutki prawne równoważne podpisowi własnoręcznemu lub poprzez użycie podpisu potwierdzonego profilem zaufanym ePUAP. Aby złożyć wniosek należy zarejestrować konto w Portalu Beneficjenta na stronie WFOŚiGW. Wniosek Czyste Powietrze do pobrania zostanie wyświetlony po zarejestrowaniu konta. Taki wniosek można złożyć także w formie papierowej. Formularz można pobrać w siedzibie właściwego WFOŚiGW lub jego oddziale.