Ostatnie dni niższych cen pomp ciepła Panasonic Aquarea

Od dnia 1 lipca 2020 roku zacznie obowiązywać nowy cennik pomp ciepła i armatury marki Panasonic. Średnia wartość podwyżek to 5-15%.

Jeżeli planujesz montaż pompy ciepła Panasonic w okresie letnim umów się na bezpłatną konsultację już teraz. Instalację możesz odłożyć na kolejne miesiące. Podpisując umowę na kompleksowy montaż pompy ciepła Panasonic przed podwyżką gwarantujemy niezmienność cen do 31 sierpnia 2020 roku.

Katalog produktów Panasonic Aquarea

Pompy ciepła Viessmann z serwisem fabrycznym

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą pomp ciepła marki Viessmann serii Vitocal 100-S i 111-S występujących również z czynnikiem R32 (moce grzewcze 4/6/8kW) a także Vitocal 200-S i 222-S z najcichszym agregatem zewnętrznym na rynku (35dB z odległości 3m).

Wszystkie pompy ciepła Viessmann Vitocal posiadają w standardzie moduł komunikacji WiFi umożliwiający zdalną kontrolę urządzenia za pomocą rozbudowanej aplikacji ViCare.

Pompy ciepła Viessmann Vitocal są objęte kontrolą serwisu fabrycznego producenta od uruchomienia poprzez serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Więcej informacji w poniższym linku lub poprzez kontakt z nami.

Viessmann Vitocal 100-S i 111-S

Viessmann Vitocal 200-S

Viessmann Vitocal 222-S

Katalog produktów Viessmann

Klimatyzatory z montażem od 2500 zł

Klimat coraz cieplejszy więc pomyśl o komforcie w swoim domu lub biurze. W ofercie naszej firmy dostępny jest szeroki asortyment nowoczesnych klimatyzatorów do różnych zastosowań.

Oferujemy zakup wraz z kompleksowym montażem klimatyzatorów stacjonarnych już od 2500 zł

W cenie:

 • jednostka zewnętrzna – agregat z technologią inwerterową na nowym czynniku R32
 • jednostka wewnętrzna ścienna w nowoczesnej obudowie z czytelnym wyświetlaczem
 • zestaw stelaży i mocowań jednostki zewnętrznej i wewnętrznej
 • instalacja freonowa do 3m
 • instalacja elektryczna i sterująca
 • bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania
 • polska instrukcja obsługi
 • gwarancja min 2 lata
 • kompleksowy montaż
 • faktura VAT
 • możliwość odliczenia lub dotacji

Oferta ważna do odwołania. Więcej informacji można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny lub e-mail

Bezpłatne przeglądy serwisowe

Kolejny miesiąc a więc czas na kolejną promocję 🙂

Tym razem przygotowaliśmy ofertę w postaci bezpłatnych usług serwisowych w okresie obowiązywania podstawowej gwarancji lub rękojmi. Promocja dotyczy klientów, którzy zdecydują się zakontraktować umowę na kompleksowy montaż pomp ciepła z portfolio naszej oferty w miesiącu maju 2020. Aby skorzystać z promocji należy więc:

 • Zakupić dowolną pompę ciepła w naszej firmie z usługą montażu
 • Zakontraktować umowę w okresie obowiązywania promocji na kompleksowy montaż

Montaż może być odroczony do 3 miesięcy od daty zakontraktowania umowy. Promocją są objęte pompy ciepła typu Split oraz Monoblock także w wersjach All in One. Oferta dotyczy bezpłatnego serwisu urządzeń zainstalowanych do 50km od siedzimy naszej firmy. Powyżej tej odległości będzie naliczony jedynie koszt dojazdu. Z promocji wyłączone są pompy ciepła Viessmann, Mitsubishi i Vailant. Promocja łączy się z innymi promocjami dostępnymi w naszej firmie. Mimo okresów gwarancyjnych na tego typu urządzenia oferowanych przez producentów sięgających lub przekraczających 5 lat jako podstawowy okres gwarancji lub rękojmi należy rozumieć okres dwóch lat w przypadku osób fizycznych oraz jednego roku w przypadku podmiotów gospodarczych. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie firmy oraz poprzez kontakt telefoniczny lub e-mail.

AKTUALIZACJA! Promocja przedłużona na kolejny miesiąc i obowiązuje do końca czerwca 2020 roku.

Katalogi produktów

Panasonic Aquarea w kwietniu 10% taniej

Miło nam poinformować, że przygotowaliśmy dla Państwa kolejną promocję, tym razem dla nabywców pomp ciepła Panasonic Aquarea.

Warunkiem skorzystania z promocji jest podpisanie w miesiącu kwietniu 2020 roku umowy na kompleksowy montaż pompy ciepła Panasonic Aquarea z poniższej listy. Z racji panującej sytuacji w kraju montaż może odbyć się w późniejszym uzgodnionym terminie jednak nie później niż 3 miesiące od chwili obowiązywania zawartej umowy. Promocja łączy się z innymi promocjami dostępnymi w naszej firmie.

Promocja obejmuje zakup z 10% upustem pomp ciepła, które będą zamontowane i uruchomione przez naszą firmę.

Lista pomp ciepła objętych promocją:

 • Panasonic Aquarea HP gen J (R32) Split 3-9kW
 • Panasonic Aquarea HP gen H (R410a) Split 12-16kW
 • Panasonic Aquarea T-CAP gen H (R410a) Split 9-16kW
 • Panasonic Aquarea HP gen J (R32) All in One Split 3-9kW
 • Panasonic Aquarea HP gen H (R410a) All in One Split 12-16kW
 • Panasonic Aquarea T-CAP gen H (R410a) All in One Split – 9-16kW
 • również wersje dwustrefowe i super ciche

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami. Katalogi produktów poniżej

Katalog Panasonic Aquarea 2019-2020

Dotacje rządowe na nowych zasadach w 2020 roku

Czyste powietrze 2.0

Już oficjalnie potwierdzono, że na przełomie marca i kwietnia 2020 roku NFOŚiGW wdroży poprawioną procedurę przyznawania dotacji do odnawialnych źródeł energii dla zastosowań domowych. Dotacje według nowych zasad będą przyznawane na uproszczonych i jaśniej określonych warunkach, wnioski będą rozpatrywane w krótszych terminach a dotacjami zostaną objęte również modernizacje już wcześniej rozpoczęte. Z szeregu dotowanych systemów OZE największe dotacje będą przyznawane instalacjom pomp ciepła.

Więcej informacji w poniższym artykule oraz na stronie NFOŚiGW.

Czyste powietrze 2.0

NFOŚiGW

Czyste powietrze 2.0

Szeroki asortyment klimatyzatorów

W związku z nadchodzącym ociepleniem informujemy, że w ofercie naszej firmy posiadamy również szeroki asortyment klimatyzatorów do mieszkań, domów, budynków, biur i zakładów.

Oferujemy klimatyzatory ścienne, sufitowe, podwieszane, kasetonowe, kanałowe w wersji Split i multiSplit oraz przenośne. Niemal wszystkie dostępne klimatyzatory występują z funkcją chłodzenia, grzania i osuszania a także z możliwością zdalnego sterowania.

W cenie klimatyzatorów doradztwo wraz z kompleksową usługą montażu, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

W naszej ofercie m.in. klimatyzatory Panasonic, Samsung, Mitsubishi, Gree, Viessmann, Kaisai, Fujitsu, Toshiba, LG i inne.

klimatyzator panasonic

TERMO+ Nowa marka pomp ciepła w naszej ofercie

Od tego roku poszerzymy ofertę pomp ciepła typu powietrze – woda w naszej firmie o zestawy marki TERMO+.

Pompy ciepła TERMO+ bazują na sprawdzonych rozwiązaniach Mitsubishi Electric (Power Inverter, Zubadan Inverter) uzupełniając je innowacyjnym wyglądem, który został nagrodzony przez IHS i Niemiecką Radę Projektową zdobywając tytuł “2019 Winner Design Plus” przy czym są dostępne w niższych cenach.

Pompy ciepła TERMO+ występują w wersji Split oraz jako podgrzewacze CWU. Dodatkowo modele Split posiadają jednostki wewnętrzne Hydrobox (kompaktowe wymiary) oraz Hydrotank (z wbudowanym zasobnikiem CWU). Podstawowy okres gwarancji to 3 lata z możliwością odpłatnego przedłużenia na kolejne 3 lata zapewniając w sumie 6 lat gwarancji producenta.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami lub odwiedzając stronę producenta https://termo-plus.com/products/air-source-heat-pumps-air-water/

Raport udziału pomp ciepła w latach 2010 – 2030

W poniższym linku do pobrania raport przygotowany przez PORT PC dotyczący rozwoju pomp ciepła na naszym rynku.

PORT PC to Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła prowadząca badania, wdrożenie, edukację i promocję działań z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, w szczególności związanych z tematyką pomp ciepła.

Raport zawiera m.in. rzetelne informacje na temat udziałów tego typu urządzeń w naszym kraju od roku 2010 i prognozy dotyczące pomp ciepła do 2030 roku. W treści znajduje się również porównanie kosztów eksploatacji pomp ciepła w z innymi systemami ogrzewania, opis przyczyn szybkiego wzrostu popularności pomp ciepła oraz wyjaśnienie dlaczego pompy ciepła zalicza się do systemów grzewczych i ciepłowniczych przyszłości.

Raport rynkowy PORT PC: Pompy ciepła 2019

Moduł WiFi oraz diagnostyka online gratis!

Od teraz do wszystkich pomp ciepła Panasonic Aquarea typu Split moduł WiFi instalujemy gratis!

Oferta obejmuje pompy ciepła:

 • Panasonic Aquarea HP gen.H 12-16kW
 • Panasonic Aquarea HP gen. J 3-9kW
 • Panasonic Aquarea HP gen H All in One 12-16kW
 • Panasonic Aquarea HP gen J All in One 3-9kW
 • Panasonic Aquarea HP gen H i J All in One 2 strefowy 3-9kW
 • Panasonic Aquarea T-CAP 9-16kW
 • Panasonic Aquarea T-CAP super cicha 9-16kW
 • Panasonic Aquarea T-CAP All in One 9-16kW
 • Panasonic Aquarea T-CAP All in One super cicha 9-16kW

Dzięki obecności modułu WiFi użytkownik otrzymuje możliwość podglądu oraz zarządzania pompą ciepła zdalnie z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji na smartfonie, tablecie lub komputerze. (Smart Cloud)

Adapter WiFi umożliwia też zdalną diagnostykę pompy ciepła przez serwisanta, kontrolę w czasie rzeczywistym oraz podgląd ponad 70 parametrów. Dzięki temu rozwiązaniu wszelkie anomalie mogą być wykryte wcześniej a ewentualne powiadomienia o błędach przesyłane bezpośrednio do serwisu. (Service Cloud)